Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nabór wniosków na dotacje dla przedsiębiorców.

Kończy się czwarty i wkrótce zaczyna piąty nabór wniosków o dotacje dla przedsiębiorców z okolic Kłodzka, Ząbkowic i Dzierżoniowa. A można otrzymać 85% dofinansowania na usługi doradcze.

- Większość  firm nie posiada w ogóle planów strategicznych - mówi dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Joanna Hołub-Iwan. - Jeśli mikro i małe przedsiębiorstwa zdecydują się na skorzystanie z usługi doradczej i pozwolą spojrzeć na swoje biznesy ekspertom z zewnątrz, to otrzymają potencjalne kierunki naprawy ich działalności. Zastosowanie zaleceń specjalistów z pewnością przełoży się na rozwój i sukces w biznesie. Przedsiębiorcy pokrywają tylko 15% wartości usługi, która może sięgnąć 23 tys. zł.

Grant na doradztwo, który ma ułatwić rozwój firm, skierowany jest do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zatrudniają do 250 pracowników. A same wnioski nie są skomplikowane – twierdzą specjaliści.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do naszego eksperta Tomasza Sajewskiego tel. 884-217-713 lub do biura inkubatora: 71 36 80 858, 71 36 90 681. Napisz e-mail: lub odwiedź stronę internetową: www.inqube.pl.

Dotację z projektu „Granty na usługi doradcze - tworzenie skutecznych rozwiązań”  mogą otrzymać przedsiębiorcy z gmin: Bielawa, Ciepłowody, Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Bystrzyca Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Polanica-Zdrój, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna, Bardo, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

 

Wersja XML